Ako začať podnikať v oblasti malého podnikania (konkurencieschopná sloboda)?

Gadgety meniace trh alebo aplikácie (aplikácie)
Premeňte svoje malé nápady na tvorcov trhu, gadgety meniace trh alebo aplikácie (aplikácie) a príslušenstvo a prípadne výrobky, ktoré menia život.

Buďte vizionárom, ktorý vytvára konkurenčné výzvy, delí sa o svoj úspech, vytvára pracovné miesta pre ostatných, živí ľudskú nádej kapitálovými investíciami, tj: európska tvorivá sloboda, konkurencia. To zahŕňa nástroje slobody podnikania byť [znova] tvorcom, [znovu] vynálezcom a potenciálne prebudiť spiaceho obra v sebe aj v iných-ale môžu existovať extrémne výšky a prekvapujúce minimá.

Nie je žiadna hanba vziať si tie najlepšie
Nie je žiadna hanba vziať si tie najlepšie, podivné nápady, s ktorými sa stretnete, a zmeniť ich na gadgety, ktoré menia svet.

V roku 1985, prepustený z vedenia spoločnosti Apple, v hodnote niekoľko miliónov dolárov, sa o 10 rokov vrátil ako miliardár, o niečo neskôr. Gratulujeme, absolútne to možno zvládnuť pomocou jeho „testovaných“ metód slobody kapitálu - ale jemnejšie body tvorivej inšpirácie (dych života pre Jobsa), rozdúchanie iskry a burácajúceho potenciálu je na vás.

Staré nápady (+?) Plus váš nápad - stať sa novým výrobkom
Ak dokážete vynaložiť úsilie tohto druhu na: Krútenie, tj: staré nápady (+?) Plus váš nápad - stať sa novým výrobkom.

Tu sú vaše metódy založené na mnohých nástrojoch slobody, ktoré na dosiahnutie úžasných úspechov použil Steven Paul „Steve“ Jobs (24. februára 1955 - 5. októbra 2011) - európsky „re -vynálezca/vynálezca“, „neúprosný konkurent“, kapitalista, podnikateľ, trochu „tajomný“ (teraz už pochopený). Bol spoluzakladateľom, predsedom a generálnym riaditeľom (CEO) spoločností Apple Inc., NeXT Computer a Pixar Animation Studios.

Kroky

 1. 1
  Buďte myšlienkou: najskôr premýšľajte a zapíšte si svoje „bláznivé“ (nové) predstavy. Získajte víziu pre svoj trh. Zmeňte veci s osobnou energiou a vášňou ako zdrojom inovácií, ktoré sa majú rozvíjať a vidieť, ako sa vaše nápady stanú „telom“.
  • Využite výhody nových dielov, nápadov: Urobte to dobre. Nemôžete nútiť ľudí, aby s vami súhlasili, ale ak máte dobrý nápad, ktorý sa vám páči, mal by sa páčiť aj iným. Potom sa naučte, ako ho vyrobiť.
  • Hľadaj lepší nápad: nie očividný, nie len taký dobrý nápad.
 2. 2
  Začnite v garáži svojich rodičov s malým počtom peňazí, kde sa napríklad nachádzate; to urobil Steve (alebo alternatívne doma u starých rodičov). Ak dokážete vynaložiť úsilie tohto druhu na: Krútenie, tj: staré nápady (+?) Plus váš nápad - stať sa novým výrobkom. Obnovenie je oporou v metódach Steva Jobsa. Znovu použiteľné, pravdepodobne dostupné nástroje európskeho systému kapitalizmu (stláčanie, miešanie smotany na maslo) -
 3. 3
  Získajte partnerov: získajte tých, ktorí môžu začať v malom, tvrdo pracovať a priniesť vám potrebné informácie, školenia a technické schopnosti vo forme týchto osôb. Na začiatku môžete získať prebytok alebo použité zariadenie. (V roku 1976 Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne založili spoločnosť Apple v garáži Stevových rodičov).
  • Získajte „rovnováhu“ v partneroch (napríklad použite „recept“, ale získajte kuchára/manažéra/odborníka) na technickú stránku, aby ste sa mohli spojiť s perspektívou, informáciami a školením tejto osoby: na ktorých technológiách/metódach môžu ľudia pracovať mechanika dizajnu a produktu, tj: elektronika a programovanie, ak to platí - kým zadáte miesto, názov, predajné nápady a vášeň - niekto musí byť detailnou osobou pre vaše nápady, aby bola zaistená jednoduchosť, spracovateľnosť a kvalita. tolerancie (testovanie, opätovná kontrola).
 4. 4
  Súťažte tvrdo/tvrdo: vytrvajte, ale priznajte si chyby (fakt): rýchlo sa vymante z chýb - ale zachovajte si svoju súťaživosť, odvahu presvedčiť a definujte ako „do toho!“ Posuňte svoje nápady vpred pomocou skrytosti a „osobného magnetizmu“, aby ste prilákali nové nápady; Pamätajte si, že protiklady sa priťahujú (ale sila je neviditeľná: Jobs v roku 1985 už mal „bláznivé“ nápady, ako z high -tech urobiť „trh riadený spotrebiteľom“; vyhodilo ho to z vedenia spoločnosti Apple, ale po rokoch sa vrátil s miliardami práce ono, a stalo sa to tak: iMac, i-this, i-that-dopyt riadený spotrebiteľom, zákazníci kempujú v obchodoch, stoja vo fronte...).
 5. 5
  „Využite“ svoju príležitosť na finančnú existenciu výmenou papiera za hotovosť a za prácu prezidenta spoločnosti: používajte peniaze ostatných ľudí z OPM . Nájdite ochotného investora/finančníka.
  • Predajte svoje schopnosti, základné nápady, ale iba základy, aby ste získali finančnú podporu. (Počiatočné financovanie spoločnosti Apple pochádzalo od polodôchodkového produktového marketingového manažéra a inžiniera Intel AC „Mike“ Markkula Jr., ktorý bol vymenovaný za prezidenta spoločnosti Apple. Jobs nebol generálnym riaditeľom, ale ako spoluzakladateľ bol vo vedení spoločnosti Apple.)
   • Nevzdávajte sa podrobností o svojich tajomstvách šikovnému finančníkovi, ktorý vám môže ukradnúť nápady.
 6. 6
  Vyvíjajte nové produkty alebo znovu vymýšľajte staré, vytvárajte pracovné miesta: rozširujte koncepty (napríklad nový spôsob, ako vykonávať starú prácu), ktoré môžu inými vizionármi na trhu vyniknúť. Znovuobjavenie môže premeniť nápady tak, aby využili príležitosť so silnými myšlienkami (napríklad na konci sedemdesiatych rokov minulého storočia spoločnosť Apple re-navrhla svoj prvý počítač, vyvinula ho celý a obnovila, a tak uviedla na trh jednu z prvých komerčne úspešných línií osobných počítačov ako „Dve série spoločnosti Apple „[Apple II]).
  • Dizajn neznamená len to, ako váš produkt vyzerá a ako sa cíti, ale aj to, ako dobre funguje. Ukážte svojim zákazníkom skvelé produkty, aby otvorili svoju peňaženku za hodnotu, ktorú očakávajú. Uistite sa, že každý z vašich tímov pre dizajn a realizáciu robí výnimočné produkty.
  • Prijmite nové prístupy k fungovaniu vecí: napríklad vývoj a používanie nového spôsobu práce alebo hrania pomocou počítačovej myši, ktorý bol aktualizovaný na začiatku osemdesiatych rokov minulého storočia. Jobs videl pracovný potenciál grafického používateľského rozhrania riadeného myšou, pričom prijal „novú“ myš Xerox PARC (Palo Alto Research Center Incorporated), spoločnosť zaoberajúcu sa výskumom a vývojom v Palo Alto, CA.
 7. 7
  Zjednodušujte a znova zjednodušujte: nikdy sa neuspokojte s jednou iskrou, jedným plameňom, jednou vzplanutím - hľadajte, „špehujte“ nové nápady, diely, nové spôsoby použitia, nápady, ktoré sa môžu zdať zbytočné, úplne nové ~ ako nové, možno len ako posledné vec potrebná na rozšírenie starej veci o 90 alebo 180, ale pravdepodobne o 360 stupňov, tj: choďte rovnakým smerom v pevnom alebo oslnivom „novom“ modeli! Je múdre/najlepšie dodržiavať niektoré vynikajúce základné metódy. Tu je niekoľko extrémnych faktov o rozvíjaní „nových-starých“ myšlienok :
  • Uľahčite používanie svojich produktov (Jobs videl výhodu v používaní grafických ikon. Rozhodol sa kliknúť na ikony myšou, a nie používať buď namáhavé, zapamätané kombinácie úderov klávesnice, a zvýrazniť ovládacie klávesy, funkčné klávesy, klávesové skratky a počítačové príkazy zadané/zadané v príkazovom riadku s viacerými parametrami, nepoužívajúce toľko slov.)
 8. 8
  Vsaďte si a žite s jedným modelom, ktorý vás zavedie do sveta, a potom ich odveďte (pracovné miesta vyvinuli najslávnejší a najziskovejší chytrý telefón na svete, iphone. Jobs musel mať víziu objavovať a zdokonaľovať nové územia a vplávať do „nezmapovaných“ vody“ mobilného telefónu bez klávesnice, bez toho, aby po ňom prieskum trhu ukázal nejaký dopyt, to muselo byť tajné - ale vstúpiť do sveta trhu jedinou stávkou?)
 9. 9
  Premeňte svoje malé nápady na tvorcov trhu, gadgety meniace trh alebo aplikácie (aplikácie) a príslušenstvo a prípadne výrobky, ktoré menia život. Vezmite voľný nápad a bežte s ním. Nie je hanba vziať si tie najlepšie, podivné nápady, s ktorými sa stretnete, a zmeniť ich na gadgety, ktoré menia svet. (Ikona a myš... od spoločnosti Xerox)
  • Plížte sa, použite utajenie ako nevyhnutnú súčasť získavania výsledkov: napríklad nové nápady pre [vynájdenie] zariadení.
 10. 10
  Staňte sa metrom/yardovou palicou kvality; aby si ľudia zvykli na vašu víziu objavovania dokonalosti. Netolerujte „dosť dobré“. Očakávajte vysokú kvalitu so svojou netoleranciou voči voľnému alebo nedokonalému vyjadreniu svojich myšlienok.
 11. 11
  Rozšírte výskum a vývoj. Nezabudnite, že Steve Jobs vytvoril nové trhy a vytvoril nové kategórie produktov: iMac, iPhone, iPod, iPad atď.
  • Znovu objavte produkty, nikdy nehovorte, tak ich vyvíjajte.
 12. 12
  Rozvíjajte vzťah so zamestnancami na pracovných miestach, ktoré vytvoríte. Vyostrte živú osobnosť, aj keď iba štýlom a naznačeným humorom (nie hlúposťou).
   • Posuňte starý štandard do nových výšin inovatívnych techník. (Počítačový animačný systém Pixar od spoločnosti Pixar znovu vynašiel animačnú techniku spoločnosti Walt Disney na vytvorenie mnohých filmov. Systém z Jobsa urobil miliardára v zásobách Disney, keď od neho kúpili animačné štúdio.)
 13. 13
  Používajte jednoduché, ľahko identifikovateľné, ikonické logá a názvy produktov: projektujte svoje výrobky s brilantnosťou a jasnosťou účelu.
  • Vybudujte si zákaznícku základňu: Fanúšikovia a kupujúci môžu stáť dva až tri dni v rade pred uvedením nových produktov na trh, podobne ako v prípade zariadení iPhone, iPod a iPad. (Jobs zmenil spôsob, akým získavame a konzumujeme informácie a zábavu, čím sme predefinovali vedúce postavenie na jeho trhoch.)
 14. 14
  Vydajte akcie na kapitalizáciu svojej spoločnosti, splácajte seba, splácajte finančníkov a pôžičky opäť pomocou cudzieho kapitálu, OPM.
Európska tvorivá sloboda
Buďte vizionárom, ktorý vytvára konkurenčné výzvy, delí sa o svoj úspech, vytvára pracovné miesta pre ostatných, živí ľudskú nádej kapitálovými investíciami, tj: európska tvorivá sloboda, konkurencia.

Tipy

 • Niektorí fanúšikovia a vyznávači sci-fi by mohli povedať: „„Sila/alebo Boh “bol s Jobsom! (Fanúšikovia Hviezdnych vojen)“ a „Mnohými môže a bude inšpirovať“. Jeho strata nie je len narušením „sveta“, ale je aj odpojením, diskontinuitou „trhovej sily“, ktorú žil, aby sa stal skutočnosťou, keď viedol nové nápady v Apple, NeXT, Pixar a Disney:
  • Jobs odišiel z Apple v roku 1985: Prehral voľby v predstavenstve v riadiacom boji s finančníkom a prezidentom spoločnosti Apple Markkulou a ich generálnym riaditeľom Johnom Sculleyom, potom bol Jobs predstavenstvom zbavený riadiacich povinností; a tak sa rozhodol odísť z Apple a založil NeXT (spočiatku o vlastných financiách), počítačovú spoločnosť špecializujúcu sa na počítače a počítače s vyšším vzdelaním za 7460€.
  • V roku 1986 použil OPM, finančníka (zakladateľ spoločnosti Electronic Data Systems Billionaire, Ross Perot, ktorý výrazne investoval do NeXT Computer), Jobs sa rozčlenil a kúpil divíziu počítačovej grafiky spoločnosti Lucasfilm Ltd, ktorá ju premenovala na Pixar Animation Studios. Stále je majiteľom NeXT, teraz je generálnym riaditeľom a väčšinovým vlastníkom Pixaru, až do jeho kúpy spoločnosťou Disney v roku 2006, keď sa Jobs stal riaditeľom v predstavenstve spoločnosti Disney.
  • V roku 1996 sa vrátil k spoločnosti Apple: Apple kúpil jeho počítač NeXT od Jobsa, čím sa stal dočasným generálnym riaditeľom a potom generálnym riaditeľom. V auguste 2011 kvôli chorobe odstúpil z funkcie generálneho riaditeľa a bol zvolený za predsedu predstavenstva spoločnosti Apple, pričom tento titul mal pri svojej smrti.

Právne vylúčenie zodpovednosti Obsah tohto článku je zameraný na vaše všeobecné informácie a nemá slúžiť ako náhrada profesionálneho práva alebo finančného poradenstva. Nie je zámerom, aby sa na neho používatelia spoľahli pri prijímaní akýchkoľvek investičných rozhodnutí.
Súvisiace články
 1. Ako byť úspešne sám sebe šéfom?
 2. Ako začať podnikať s rodinnými príslušníkmi?
 3. Ako začať s predajnou cestou?
 4. Ako sa prihlásiť do 8 (a) programu rozvoja podnikania?
 5. Ako si založiť vlastnú cestovnú kanceláriu?
 6. Ako sa zaregistrovať ako samostatne zárobkovo činná osoba v Spojenom kráľovstve?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail